Tee äri
meeldivas
keskkonnas

Meie tiimil on üle 30 aasta kogemusi äripindade sisustamisel, alates mööbli projekteerimisest kuni paigalduseni. Oleme loonud esteetiliselt nauditavat ja inimnäolist keskkonda büroodes, teenindusettevõtetes ja avaliku sektori asutustes. Teeme tööd juba valmis sisekujundusprojektide järgi või aitame projekteerida võtmed-kätte lahendusi, ideest viimistluseni.
Kirjuta ja teeme koostööd

Kuldsete kätega
tislerid koos
tipptehnoloogiaga

Avila meistrid on kogenud ning koos tänapäevase tehnoloogia võimalustega on võimalik luua ka esmapilgul ulmelisi ideid.

Mõtleme alati kaasa ja näeme väljakutsetes võimalusi eneseteostuseks ja arenguks. Teeme nii suuremahulisi kui ka väga eksklusiivseid projekte.

  • Restoranid
  • Kauplused
  • Bürood
  • Hotellid
  • Laevad

Tööd, mille
üle tunneme
uhkust

Teenindus

Kaarli Hambapolikliinik

Avila tootis Tallinna kesklinnas asuva Kaarli Hambapolikliiniku vastuvõtuala mööbli. Oleme Avilas uhked oma võime üle luua mööblilahendusi igale äripinnale. Mõistame, et mööblil on ülioluline roll tööruumi üldises esteetikas ja funktsionaalsuses ning usume, et valminud mööbel teenib klienti veel pikki aastaid.

Toitlustus

Wokkin

Jõhvis asuva Jawe keskuse Aasia söögikoha Wokkin erimööbel toodeti Avilas. Kaubanduskeskkonnas olev mööbel peab mitte ainult hea välja nägema, vaid olema ka vastupidav, funktsionaalne ja klientide jaoks mugav. Seetõttu püüame alati teha tihedat koostööd sisekujundajate ja lõppkliendiga, et saavutada parim lõpptulemus. Sisekujundaja Triinu Nappsepa.

Koos saab
kõige paremini

Teeme koostööd paljude Eesti silmapaistvate sisearhitektide ja arendus-, ehitus- ja haldusettevõtetega. Viimastest väärivad äramärkimist näiteks Hausers, Ramm Ehitus, Fund Ehitus, Kawe, East Capital, Favorte ja Standard. 30-aasta jooksul on koostööpartnereid kogunenud päris palju.

Me oleme kõigilt midagi õppinud ja loodame, et rõõm on olnud vastastikune.